Wygraj zestaw narzędzi dostępnych w ofercie narzędzi AEG PRO18V

narzedzia-aeg-1617748056.jpg

Konkurs internetowy „Uppercut Game 2021”. Aby wziąć udział w konkursie i wygrać jedną z nagród należy wykonać zadanie konkursowe.

W konkursie do wygrania:
- 2x zestaw narzędzi dostępnych w ofercie narzędzi AEG PRO18V
- 8x zestaw narzędzi dostępnych w ofercie narzędzi AEG PRO18V oraz w ofercie AEG UPPERCUT BOXING PREMIUM

Zadanie konkursowe:
Należy podać swój adres e-mail na stronie konkursu. Następnie uczestnikowi przesłany zostanie link weryfikacyjny na podany adres e-mail, poprzez który należy dokonać potwierdzenia w ciągu 24 godzin. Uczestnik musi potwierdzić swój adres e-mail, zanim będzie mógł wziąć udział w Promocji.
Po zweryfikowaniu adresu e-mail uczestnika, na ekranie zostanie wyświetlony interaktywny film, na który należy kliknąć, aby zagrać w grę Uppercut, zdobyć w niej punkty i szansę na zdobycie nagród.
Gra polega na tym, że uczestnik musi trafić w wyznaczone cele wirtualną rękawicą bokserską, która pojawi się na ekranie w określonym czasie. By uniknąć wątpliwości każdy uczestnik ma co najmniej 60 sekund na trafienie w cele, jednak czas ten może zostać przedłużony w zależności od liczby zdobytych punktów. Aby trafić w cel, użytkownik musi dotknąć lub kliknąć na ekranie raz, aby uderzyć cel z wirtualnej rękawicy bokserskiej. Użytkownik zdobędzie punkty za każdy trafiony cel. Trafienie każdego z celów może dać inną liczbę punktów.
Po zakończeniu gry na ekranie uczestnika pojawi się wynik potwierdzający uzyskane przez uczestnika punkty.

Zobacz podobne konkursy: