Świętujemy 7 urodziny! Wygraj toster Electrolux EAT 3300

toster-electrolux

Konkurs internetowy „7 urodziny Śledzimy Konkursy”: Aby wziąć udział w konkursie i wygrać jedną z nagród należy wykonać zadanie konkursowe.


W konkursie do wygrania:
- 3x toster Electrolux EAT 3300

Zadanie konkursowe:
Świętujemy 7 Urodziny Śledzimy Konkursy. Z tej okazji zapraszamy do pierwszego, urodzinowego konkursu.

Zamieść w komentarzu do tego news’a odpowiedz na pytanie:
Odwiedzam www.sledzimykonkursy.pl ponieważ .... ? Odpowiedż uzasadnij (max. 160 znaków).

Odpowiedz zamieść w komentarzu, podając w formularzu prawdziwe imię i adres e-mail (nie jest widoczny dla innych).  Wpis po moderacji zostanie zamieszczony w serwisie. Masz czas do godz. 23:59 dnia 27 września 2016r. (wtorek).
2. W dniu 28 września Jury wybierze 3 uczestników, którzy udzielili najciekawszej odpowiedzi na powyższe pytanie i nagrodzi tosterem Electrolux EAT 3300.

 

Lauretam konkursu zostali
Ula, Anna i Tomek (otrzymali wiadomość e-mail o wygranej).
GRATULUJEMY !!!


Ula
Odwiedzam www.sledzimykonkursy.pl ponieważ jestem pazerna na nagrody, ot i wszystko.

Anna
Cenne nagrody dzięki WAM zdobyłam, piękne wczasy sobie wywalczyłam. Nie wyobrażam sobie, by WAS zabrakło w mym życiu, Mówię to na forum, nie po cichu w ukryciu.

Tomek
Odwiedzam www.sledzimykonkursy.pl ponieważ dajecie mi frajdę tworzenia, zero wytchnienia, niepewność oczekiwania, radość wygrywania.

Komentarze użytkowników (526)

Odwiedzam was codziennie, strona jest przejrzysta, bardzo profesjonalna, wszystko jest poukładane i można bez problemu znaleźć to, czego się szuka. Wiadomo, że wchodzę do was, by wziąć udział w konkursach, ale odwiedzam właśnie tę stronę, ponieważ wszystko jest w niej tak idealne, bardzo przyjemne wizualnie, że aż krzyczy do mnie ,,wejdź do nas a nie pożałujesz,,. No i wchodzę, codziennie.

  • Weronika
  • dodano 6 września

Odwiedzam www.sledzimykonkursy.pl ponieważ, lubię wszelkiego rodzaju konkursy, zgadywać, lubię też od czasu do czasu coś wygrać.

  • Regina
  • dodano 6 września

Bo spełniacie ludzkie marzenia , fajnie jest pomyśleć że może to akurat ja wygram ten fantastyczny toster a co dopiero jeżeli okaże się że na prawdę to ja go dostane , coś wspaniałego , już widzę jak tosty wyskakują z niego rano .

  • patrycja
  • dodano 6 września

Bo WY jesteście jedyni w swoim rodzaju,Dzięki WAM jak ktoś wygra czuje się jak w raju.Bo spełniacie marzenia więc odwiedzam www sledzimykonkursy.pl i nie będę nigdy tego zmieniał.

  • Sylwester
  • dodano 6 września

Na Waszej stronie mogę znaleźć wszystkie aktualne konkursy i wybrać te, które są dla mnie atrakcyjne. Fajnie jest zgarnąć nagrodę za napisanie swojej opinii jedynie w paru słowach.

  • Beata
  • dodano 6 września