Świętujemy 7 urodziny! Wygraj toster Electrolux EAT 3300

toster-electrolux

Konkurs internetowy „7 urodziny Śledzimy Konkursy”: Aby wziąć udział w konkursie i wygrać jedną z nagród należy wykonać zadanie konkursowe.


W konkursie do wygrania:
- 3x toster Electrolux EAT 3300

Zadanie konkursowe:
Świętujemy 7 Urodziny Śledzimy Konkursy. Z tej okazji zapraszamy do pierwszego, urodzinowego konkursu.

Zamieść w komentarzu do tego news’a odpowiedz na pytanie:
Odwiedzam www.sledzimykonkursy.pl ponieważ .... ? Odpowiedż uzasadnij (max. 160 znaków).

Odpowiedz zamieść w komentarzu, podając w formularzu prawdziwe imię i adres e-mail (nie jest widoczny dla innych).  Wpis po moderacji zostanie zamieszczony w serwisie. Masz czas do godz. 23:59 dnia 27 września 2016r. (wtorek).
2. W dniu 28 września Jury wybierze 3 uczestników, którzy udzielili najciekawszej odpowiedzi na powyższe pytanie i nagrodzi tosterem Electrolux EAT 3300.

 

Lauretam konkursu zostali
Ula, Anna i Tomek (otrzymali wiadomość e-mail o wygranej).
GRATULUJEMY !!!


Ula
Odwiedzam www.sledzimykonkursy.pl ponieważ jestem pazerna na nagrody, ot i wszystko.

Anna
Cenne nagrody dzięki WAM zdobyłam, piękne wczasy sobie wywalczyłam. Nie wyobrażam sobie, by WAS zabrakło w mym życiu, Mówię to na forum, nie po cichu w ukryciu.

Tomek
Odwiedzam www.sledzimykonkursy.pl ponieważ dajecie mi frajdę tworzenia, zero wytchnienia, niepewność oczekiwania, radość wygrywania.

Komentarze użytkowników (525)

Odwiedzam www.sledzimykonkursy.pl ponieważ, lubię wszelkiego rodzaju konkursy, zgadywać, lubię też od czasu do czasu coś wygrać.

  • Regina
  • dodano 6 września

Bo spełniacie ludzkie marzenia , fajnie jest pomyśleć że może to akurat ja wygram ten fantastyczny toster a co dopiero jeżeli okaże się że na prawdę to ja go dostane , coś wspaniałego , już widzę jak tosty wyskakują z niego rano .

  • patrycja
  • dodano 6 września

Bo WY jesteście jedyni w swoim rodzaju,Dzięki WAM jak ktoś wygra czuje się jak w raju.Bo spełniacie marzenia więc odwiedzam www sledzimykonkursy.pl i nie będę nigdy tego zmieniał.

  • Sylwester
  • dodano 6 września

Na Waszej stronie mogę znaleźć wszystkie aktualne konkursy i wybrać te, które są dla mnie atrakcyjne. Fajnie jest zgarnąć nagrodę za napisanie swojej opinii jedynie w paru słowach.

  • Beata
  • dodano 6 września

Odwiedzam www sledzimykonkursy.pl ponieważ wierzę że w końcu przyniesie mi szczęście i pozwoli wygrać coś fajnego dla mnie,córki,synkaa i męża mego.

  • MAGDALENA
  • dodano 6 września