Świętujemy 7 urodziny! Wygraj toster Electrolux EAT 3300

toster-electrolux

Konkurs internetowy „7 urodziny Śledzimy Konkursy”: Aby wziąć udział w konkursie i wygrać jedną z nagród należy wykonać zadanie konkursowe.


W konkursie do wygrania:
- 3x toster Electrolux EAT 3300

Zadanie konkursowe:
Świętujemy 7 Urodziny Śledzimy Konkursy. Z tej okazji zapraszamy do pierwszego, urodzinowego konkursu.

Zamieść w komentarzu do tego news’a odpowiedz na pytanie:
Odwiedzam www.sledzimykonkursy.pl ponieważ .... ? Odpowiedż uzasadnij (max. 160 znaków).

Odpowiedz zamieść w komentarzu, podając w formularzu prawdziwe imię i adres e-mail (nie jest widoczny dla innych).  Wpis po moderacji zostanie zamieszczony w serwisie. Masz czas do godz. 23:59 dnia 27 września 2016r. (wtorek).
2. W dniu 28 września Jury wybierze 3 uczestników, którzy udzielili najciekawszej odpowiedzi na powyższe pytanie i nagrodzi tosterem Electrolux EAT 3300.

 

Lauretam konkursu zostali
Ula, Anna i Tomek (otrzymali wiadomość e-mail o wygranej).
GRATULUJEMY !!!


Ula
Odwiedzam www.sledzimykonkursy.pl ponieważ jestem pazerna na nagrody, ot i wszystko.

Anna
Cenne nagrody dzięki WAM zdobyłam, piękne wczasy sobie wywalczyłam. Nie wyobrażam sobie, by WAS zabrakło w mym życiu, Mówię to na forum, nie po cichu w ukryciu.

Tomek
Odwiedzam www.sledzimykonkursy.pl ponieważ dajecie mi frajdę tworzenia, zero wytchnienia, niepewność oczekiwania, radość wygrywania.

Komentarze użytkowników (526)

Odwiedzam www.sledzimykonkursy.pl bo to jedyne miejsce w internecie gdzie do wygrania wystarczy jedno kliknięcie... Dosłownie.

  • Paweł
  • dodano 7 września

Uzależniłam się od niej. Mobilizuje mnie do brania udziału w konkursach. Jest przejrzysta i łatwo znaleźć coś dla siebie. Nią zaczynam i kończę swój dzień.

  • Marta
  • dodano 7 września

Strona ta, jest jedyną, na której zamieszczone są wszystkie dostępne konkursy. Te z małymi nagrodami, oraz te, z dużymi. Każdy znajdzie coś dla siebie, tak, by odpowiadało jego pasji lub zainteresowaniom. Ja znalazłam konkurs dla siebie, wygrałam i jestem szczęśliwa. Konkursy są świetnym sposobem uruchomienia kreatywności. Strona www.sledzimykonkursy.pl jest bardzo przejrzysta, łatwo znaleźć to, czego się szuka dzięki podziałom na kategorie. Osobiście, jeśli chcę wziąć udział w konkursie, wchodzę tylko na tę stronę, jest zaufana, uczciwa oraz wiarygodna. Pozdrawiam.

  • Aleksandra
  • dodano 7 września

Odwiedzam serwis śledzimy konkursy, ponieważ lubię brać udział w konkursach, losowaniach. Uważam, że aby życie przyniosło nam nieco szczęścia trzeba o to szczęście zadbać. Biorąc udział w konkursach, spędzając krótszą, czy dłuższą chwilę przy laptopie w pewnym sensie wykupuję sobie dodatkowe losy na szczęście

  • Izabela
  • dodano 6 września

Odwiedzam www.sledzimykonkursy.pl ponieważ o ile pieniądze leżą na ulicy, to tutaj jest skarbnica prezentów. Wystarczy śledzić, dać szczęściu szansę i wygrywać.

  • Anita
  • dodano 6 września