Świętujemy 7 urodziny! Wygraj toster Electrolux EAT 3300

toster-electrolux

Konkurs internetowy „7 urodziny Śledzimy Konkursy”: Aby wziąć udział w konkursie i wygrać jedną z nagród należy wykonać zadanie konkursowe.


W konkursie do wygrania:
- 3x toster Electrolux EAT 3300

Zadanie konkursowe:
Świętujemy 7 Urodziny Śledzimy Konkursy. Z tej okazji zapraszamy do pierwszego, urodzinowego konkursu.

Zamieść w komentarzu do tego news’a odpowiedz na pytanie:
Odwiedzam www.sledzimykonkursy.pl ponieważ .... ? Odpowiedż uzasadnij (max. 160 znaków).

Odpowiedz zamieść w komentarzu, podając w formularzu prawdziwe imię i adres e-mail (nie jest widoczny dla innych).  Wpis po moderacji zostanie zamieszczony w serwisie. Masz czas do godz. 23:59 dnia 27 września 2016r. (wtorek).
2. W dniu 28 września Jury wybierze 3 uczestników, którzy udzielili najciekawszej odpowiedzi na powyższe pytanie i nagrodzi tosterem Electrolux EAT 3300.

 

Lauretam konkursu zostali
Ula, Anna i Tomek (otrzymali wiadomość e-mail o wygranej).
GRATULUJEMY !!!


Ula
Odwiedzam www.sledzimykonkursy.pl ponieważ jestem pazerna na nagrody, ot i wszystko.

Anna
Cenne nagrody dzięki WAM zdobyłam, piękne wczasy sobie wywalczyłam. Nie wyobrażam sobie, by WAS zabrakło w mym życiu, Mówię to na forum, nie po cichu w ukryciu.

Tomek
Odwiedzam www.sledzimykonkursy.pl ponieważ dajecie mi frajdę tworzenia, zero wytchnienia, niepewność oczekiwania, radość wygrywania.

Komentarze użytkowników (526)

To okazja kreuje zwycięzcę, a tych tu bez liku, więc warto podjąć rękawicę, choćby dla potwierdzenia własnych możliwości i odkrycia przyczajonego szczęścia.

  • Rycho
  • dodano 27 września

Odwiedzam www.sledzimykonkursy.pl, ponieważ jestem rozsądna... Tak, właśnie z tego powodu. Wiele osób lubi od czasu poznać smak ryzyka, jednak hazard wiąże się z wieloma, często negatywnymi konsekwencjami. Ja nie lubię tracić- ani pieniędzy, ani czasu. Na sledzimykonkursy.pl znajduję tylko i wyłącznie wiarygodne konkursy. Mierzę się z losem i konkuruję z innymi, nie musząc się o nic martwić. Z Wami mogę jedynie zyskać- cenne nagrody lub nauczkę. Czy ta lekcja boli- Ależ skąd... Jeśli nie-wygrywać, to z honorem, a przegrywanie zostawmy tym, którzy nie próbują swoich sił w konkursach. Dziękuję za to, że jesteście i stwarzacie mi możliwości do sprawdzenia swojego szczęścia w grach innych niż ruletka.

  • Marta
  • dodano 27 września

Tu można przyprawić życie wygraną i przez to uczynić je strawniejszym. Możliwości są szerokie jak pojęcie szczęścia, więc każdy w końcu spełni swoje marzenia.

  • Adela
  • dodano 27 września

Odwiedzam sledzimykonkursy.pl ponieważ smaczniutkiego tosta skubnąć chcę. Mnóstwo konkursów-fajne nagrody, więc korzystam z tej przygody. Licząc w życiu na swój fart, mam nadzieję, że ten komentarz będzie coś wart.

  • GABRIELA
  • dodano 27 września

...uwielbiam konkursy i wielkie wygrane, kto próbuje szczęścia, szanse będą mu dane.

  • Magdalena
  • dodano 27 września